Dzisiaj jest 29 Marca 2024, Piątek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Bocci bez barier w Konopiskach

Dodano: 19 lipca 2019

W Konopiskach odbył się Międzynarodowy Turniej Bocci „Prometeus Cup 2019”, który był jednocześnie II Turniejem Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w bocci. Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja zielonogórskiego Start-u.

W I lidze Klaudia Najbor z asystentem sportowym Alanem Kaliszem (BC3), po bardzo udanych występach zajęła pierwsze miejsce. Mecze, które rozgrywała Klaudia były wyrównane i w większości pojedynków o końcowym rezultacie decydowała ostatnia runda.

Anna Gruchot (BC2) zajęła piąte miejsce, ale odnotować należy fakt, że w grupie wygrała z Mistrzynią Polski – Mariką Furtak. W II lidze, Tomasz Niparko z asystentem sportowym Jolantą Niparko (BC3) był trzeci, a Milena Oleksińska (BC5) wywalczyła czwarte miejsce. Kolejne ważne zawody zostaną rozegrane w dniach od 25 do 26 października w Głogowie. Finał Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach od 15 do 16 listopada w Krakowie.