Dzisiaj jest 25 Lutego 2021, Czwartek, imieniny obchodzą:

Poczta w Środzie bardziej dostępna

Dodano: 19 stycznia 2021

Mieszkańcy Środy Wielkopolskiej mogą już korzystać w swojej miejscowości ze wszystkich usług Poczty Polskiej w zrewitalizowanej placówce pocztowej po ubiegłorocznym pożarze. Jednym z priorytetów operatora pocztowego jest zapewnienie wszystkim klientom, w tym również osobom niepełnosprawnym dostępu do sieci placówek, w których można skorzystać z usług pocztowych, bankowych i ubezpieczeniowych.

 

„Staramy się być jak najbliżej swoich klientów. Wznawiamy obsługę w tej części miasta, dając mieszkańcom większy komfort korzystania z naszej oferty. Cieszę się, że oddajemy do użytku zmodernizowaną i nowoczesną placówkę z powiększoną strefą handlową. Placówka w tej lokalizacji, z pełnym wachlarzem usług była oczekiwana od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że będzie ważnym punktem usługowym w mieście i gminie” – powiedział Leszek Gawarecki, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Poznaniu.

Obiekt w Środzie Wielkopolskiej jest dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Klienci mają do dyspozycji trzy okienka. Wydzielono także strefę handlową. Placówka jest czynna w poniedziałki w godz. od 10.00 do 20.00, a od wtorku do piątku od 10.00 do 18.00. W gminie Środa Wielkopolska funkcjonuje 5 placówek pocztowych, w tym 3 agencje pocztowe, zaś na terenie województwa wielkopolskiego jest ich w sumie 645.Czytaj również