Dzisiaj jest 24 Marca 2019, Niedziela, imieniny obchodzą:

Strzelcy rywalizowali w Drzonkowie

Dodano: 14 września 2018

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków w Zielonej Górze rozegrano VIII Lubuski Puchar Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym, w konkurencjach pneumatycznych. W turnieju udział wzięli strzelcy ze Słowacji, Niemiec, Francji, Austrii, oraz z jednostek Start w Polsce, włącznie z zawodnikami kadry narodowej.

Wyniki:

P1 – pistolet pneumatyczny 60 strz. Mężczyzn

I. miejsce – Filip Rodzik – Skorpion Polkowice – kwalifikacje 557 pkt., finał 239,3 pkt.
II. miejsce – Szymon Sowiński – Start Zielona Góra – kwalifikacje 555 pkt., finał 235,0 pkt.
III. miejsce – Kacper Pierzyński – Start Gorzów Wlkp. – kwalifikacje 543 pkt., finał 211,6 pkt.

P2 – pistolet pneumatyczny 60 strz. kobiet

I. miejsce – Beata Andruszkiewicz – Start Szczecin – kwalifikacje 517 pkt., finał  221,9 pkt.
II. miejsce – Gaelle Edon – Francja – kwalifikacje 521 pkt., finał 209,8 pkt.
III. miejsce – Agnieszka Pytel – Start Białystok – kwalifikacje 500 pkt., finał 188,5 pkt.

P5 – pistolet pneumatyczny 40 szt. standard - open

I. miejsce – Sławomir Okoniewski – Start Szczecin – 350 pkt.
II. miejsce – Romain Ramalingom – Francja – 348 pkt.
III. miejsce – Kacper Pierzyński – Start Gorzów Wlkp. – 341pkt.

R1 – karabin pneumatyczny 60 strz. stojąc – mężczyzn

I. miejsce – Didier Richard – Francja – kwalifikacje 613,7 pkt., finał 245,7 pkt.
II. miejsce – Radoslav Malenovsky – Słowacja – kwalifikacje 617,7 pkt., finał 244,8 pkt.
III. miejsce – Josef Neumaier – Niemcy – kwalifikacje 612,6 pkt., finał 221,8 pkt.

R2 - karabin pneumatyczny 60 strz. stojąc – kobiet

I. miejsce – Emilia Babska – Legia Warszawa – kwalifikacje 551,5 pkt., finał 228,1 pkt.
II. miejsce – Jolanta Szulc – Start Szczecin – kwalifikacje 578,0 pkt., finał 219,5 pkt.
III. miejsce – Grażyna Pecuch – Start Gorzów Wlkp. – kwalifikacje 539,9 pkt., finał 183,0 pkt.

R3 - karabin pneumatyczny 60 strz. leżąc – open SH1

I. miejsce – Radoslav Malenovsky – Słowacja – kwalifikacje 634,1 pkt., finał 253,2 pkt.
II. miejsce – Cedric Fevre – Francja – kwalifikacje 633,6 pkt., finał 250,8 pkt.
III. miejsce – Christophe Tanche – Francja – kwalifikacje 631,1 pkt., finał 230,0 pkt.

R5 - karabin pneumatyczny 60 strz. leżąc – open SH2

I. miejsce – Alain Quittet – Francja – kwalifikacje 631,0 pkt., finał 253,2 pkt.
II. miejsce – Tanguy De La Forest – Francja – kwalifikacje 630,2 pkt., finał 252,9 pkt.
III. miejsce – Maik Mutschke – Niemcy – kwalifikacje 624,0 pkt., finał 227,9 pkt.



Czytaj również