Dzisiaj jest 19 Grudnia 2018, Środa, imieniny obchodzą:

Tarnowska poradnia zmieni siedzibę

Dodano: 09 marca 2018

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie zmieni swoją siedzibę. Placówka zostanie przeniesiona do budynku przy ul. Chyszowskiej 3. Nowy obiekt będzie bardziej dostępny dla osób niepełnosprawnych.

 

W budynku przeprowadzono już pierwszy etap prac remontowych, mający na celu  dostosowanie obiektu do podstawowych potrzeb placówki. Poradnia zyska ponad 20 gabinetów diagnostyczno-terapeutycznych, w tym m.in. gabinet do prowadzenia terapii EEG Biofeedback, salę gimnastyczną do rehabilitacji ruchowej i integracji sensorycznej, salę doświadczania świata, sale do zajęć grupowych, doradztwa zawodowego oraz gabinety do wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, na który poradnia zamierza położyć szczególny nacisk. Zostanie również wydzielony specjalny pokój dla matki z małym dzieckiem.

Wznowienie działalności w nowej siedzibie nastąpi 19 marca. Poradnia będzie funkcjonowała zgodnie z dotychczasowym rozkładem pracy (sekretariat czynny w poniedziałki od 7.30 do 18.00, a w pozostałe dni tygodnia od 7.30 do 16.30).Czytaj również