Dzisiaj jest 16 Kwietnia 2024, Wtorek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Wywalczyli trzy medale w Wiśle

Dodano: 16 kwietnia 2019

W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Tenisiści zielonogórskiego „Start-u” wywalczyli podczas tego turnieju trzy medale: dwa złote i jeden brązowy.

Zawodnicy kadry narodowej wygrali wszystkie pojedynki, zdobywając złote medale w klasie 8. Piotr Grudzień i Marcin Skrzynecki pokonali reprezentantów klubów: IKS AWF Warszawa, Eurobeskidy Łodygowice, Start Wejherowo i Start Katowice. W klasie 10. Igor Misztal i Hubert Morusiewicz pokonali (2:0) zawodników reprezentujących kluby: Start Radom, Start Białystok II, Start Kalisz oraz KS Jezioro Tarnobrzeg (2:1). Brązowy medal w klasie 6.-7. wywalczyli Jan Chełmicki i Tomasz Mika, pokonując w ćwierćfinale tenisistów „Start-u” Radom (2:1).