Dzisiaj jest 18 Października 2018, Czwartek, imieniny obchodzą:

Zielonogórzanie wygrali I GP w Wiśle!

Dodano: 09 maja 2018

W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle rozegrano I Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Zrzeszenia sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Igor Misztal. Reprezentant zielonogórskiego „Start-u” zajął pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie pojedynki w najliczniejszej klasie 10. Tomasz Jakimczuk wywalczył pierwsze miejsce w klasie 2. Podopieczny trenera Jacka Kaczmarka pokonał wszystkich swoich rywali, w tym Rafała Czupera, medalistę Igrzysk Paraolimpijskich.

Dobrze zaprezentował się również Hubert Morusiewicz. W drodze do półfinału pokonał niemal wszystkich zawodników w klasie 1. W finale uległ swojemu koledze klubowemu Igorowi Misztalowi (1:3). Ostatecznie, w końcowej klasyfikacji – zajął trzecie miejsce.