Dzisiaj jest 26 Października 2021, Wtorek, imieniny obchodzą:

Wsparcie psychologiczne bez barier

Dodano: 13 października 2021

Fundacja Edukacji Nowoczesnej realizuje projekt „Wsparcie psychologiczne dla osób z niepełnosprawnościami – epidemia SARS CoV-2”. Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych skierowany jest do osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów.

 

W ramach projektu osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z: 

Poradnictwa psychologicznego indywidualnego na terenie całej Polski 
Poradnictwa psychologicznego indywidualnego dla najbliższego otoczenia na terenie całej Polski (rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i inni opiekunowie)

Warunkiem udziału osoby z niepełnosprawnością w projekcie jest przedłożenie w formach: papierowej bądź elektronicznej (skanu) dokumentu poświadczającego niepełnosprawność oraz stopień bądź inny dokument równoważny do powyższego.

Warunkiem udziału najbliższego otoczenia osób z niepełnosprawnościami jest przedłożenie w formach: papierowej bądź elektronicznej (skanu) dokumentu poświadczającego niepełnosprawność osoby, z którą jest spokrewniona oraz złożenie oświadczenia dotyczącego pokrewieństwa i opieki nad osobą z niepełnosprawnością.

Projekt będzie realizowany do 31 grudnia 2021 r.

Kontakt

e-mail: psycholog@fen.net.pl

tel. 729 835 550

Zgłoszenie powinno obejmować poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji uczestników do projektu „Wsparcie psychologiczne dla osób z niepełnosprawnościami – epidemia SARS CoV-2” (realizowanego przez Fundację Edukacji Nowoczesnej na podstawie Umowy nr ZZO/000728/07/D dofinansowanej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.Czytaj również