Dzisiaj jest 23 Marca 2023, Czwartek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

Wyrzuciła z domu chorą matkę

Dodano: 16 marca 2023

Przez sześć miesięcy szantażowała i zastraszała osobę niepełnosprawną. Teraz skrzywdziła własną matkę. Wyrzuciła z domu kobietę, która od roku walczy z chorobą nowotworową. Wracamy do sprawy Agnieszki – Mysi Pysi z Wielkopolski, o której pisaliśmy dwa lata temu.

 

Agnieszce i jednej z jej ofiar poświęciliśmy obszerny artykuł, który opublikowaliśmy na portalu 17 kwietnia 2021 roku. Obecnie trzydziestotrzyletnia kobieta, w latach 2018-2020 za pomocą randkowych serwisów internetowych uwodziła, a później szantażowała i zastraszała mężczyzn poszukujących przyjaźni lub bratniej duszy. Pozornie normalne, pełne ciepłych słów i miłych gestów znajomości kończyły się nagle i pozostawiały głęboką ranę w psychice człowieka.

Od publikacji tekstu minęło już sporo czasu, ale wracamy do tematu, ponieważ pojawił się nowy wątek świadczący o bezduszności tej osoby. Matka Agnieszki zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych wzruszający post, w którym poinformowała, że córka wyrzuciła ją z domu. Kobieta, której mąż ma problemy alkoholowe – tuła się teraz po rodzinie i walczy z chorobą nowotworową. To przypadek złośliwy, z przerzutem na węzły chłonne.

1

Kim jest Agnieszka?

Pochodzi z niewielkiej wsi położonej w Wielkopolsce. Wykształcenie średnie, dwoje dzieci, dom na kredyt, praca na stanowisku niskiego szczebla w dużej firmie. Nigdy nie miała ambicji, konkretnych zainteresowań, a co najważniejsze szacunku do mężczyzn. Lubi mocne makijaże, wyzywające ubrania… i muzykę disco polo. Często porównuje się do Natalii Oreiro. Uważa, że jest do niej podobna i równie atrakcyjna. Wolne chwile i wieczory spędza na czatach internetowych oraz na facebooku, gdzie skrupulatnie dba o swój nieskazitelny wizerunek. Sukcesywnie publikuje wiele zdjęć a także setki postów o chorych i niepełnosprawnych dzieciach.

Agnieszka jest dobrze znana jednostkom świadczącym usługi z zakresu pomocy społecznej i policji. Policjanci nie raz byli wzywani na interwencje do jej domu.   

W ocenie współpracujących z nami – psychologa i psychiatry, jest to osoba z zaburzoną osobowością, nie stabilna emocjonalnie. Czerpie radość i satysfakcję z niszczenia ludzi, którzy są normalni i mają lepiej w życiu od niej. Bawi ją czyjaś krzywda, choroba czy ból. Kobieta nie empatyczna, zapatrzona w siebie egoistka, która chce być w centrum zainteresowania. Wszystko, co robi jest świadome i perfekcyjnie zaplanowane.

Lena HansonCzytaj również