Dzisiaj jest 21 Września 2023, Czwartek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

ŚWIAT BEZ BARIERRSS

Raport: Wydarzenia roku 2022

23 grudnia 2022
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, placówki edukacyjne, kulturalne i sportowe. Jest wiele pozytywnych zmian, ale to był kolejny trudny rok dla biznesu. Pandemia COVID-19, wojna w Ukrainie, wzrost cen za towary i usługi – to problemy, z jakimi muszą się mierzyć dzisiaj państwa europejskie.

Raport: Wydarzenia roku 2021

24 grudnia 2021
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, placówki edukacyjne, kulturalne i sportowe. Jest wiele pozytywnych zmian, ale to był kolejny trudny rok dla biznesu. Pandemia COVID-19 spowodowała straty w wielu branżach, m.in. kosmetycznej, fryzjerskiej, transportowej, hotelarskiej oraz gastronomicznej.

Raport: Wydarzenia roku 2020

24 grudnia 2020
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Jest wiele pozytywnych zmian, ale to był trudny rok, szczególnie dla organizatorów imprez sportowych, kulturalnych i wystawienniczych. Pandemia COVID-19 spowodowała również ogromne straty w branży hotelarskiej oraz gastronomicznej.

Raport: Wydarzenia roku 2019

23 grudnia 2019
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz pacjentów placówek opiekuńczych i medycznych.

Raport: Wydarzenia roku 2018

24 grudnia 2018
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Raport: Wydarzenia roku 2017

22 grudnia 2017
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport na temat wydarzeń, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych, niewidomych i niesłyszących. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje państwowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Raport: Wydarzenia roku 2016

23 grudnia 2016
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia przygotowujemy raport na temat wydarzeń, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez instytucje państwowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób niepełnosprawnych, niewidomych i niesłyszących.