Dzisiaj jest 2 Grudnia 2021, Czwartek, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

ŚWIAT BEZ BARIERRSS

Raport: Wydarzenia roku 2020

24 grudnia 2020
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Jest wiele pozytywnych zmian, ale to był trudny rok, szczególnie dla organizatorów imprez sportowych, kulturalnych i wystawienniczych. Pandemia COVID-19 spowodowała również ogromne straty w branży hotelarskiej oraz gastronomicznej.

Raport: Wydarzenia roku 2019

23 grudnia 2019
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz pacjentów placówek opiekuńczych i medycznych.

Raport: Wydarzenia roku 2018

24 grudnia 2018
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Raport: Wydarzenia roku 2017

22 grudnia 2017
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport na temat wydarzeń, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych, niewidomych i niesłyszących. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje państwowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Raport: Wydarzenia roku 2016

23 grudnia 2016
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia przygotowujemy raport na temat wydarzeń, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez instytucje państwowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób niepełnosprawnych, niewidomych i niesłyszących.

Raport: Wydarzenia roku 2015

23 grudnia 2015
Co roku w grudniu podsumowujemy najważniejsze wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami. Przypominamy, co udało się zrealizować, zmienić na lepsze, ale zabieramy też głos w sprawach, które nadal nie zostały załatwione.

Raport: Wydarzenia roku 2014

23 grudnia 2014
To był dobry rok, szczególnie dla organizatorów imprez sportowych, kulturalnych i wystawienniczych. W innych dziedzinach – medycynie, rehabilitacji i edukacji odnotowaliśmy również wiele sukcesów.