Dzisiaj jest 20 Kwietnia 2024, Sobota, imieniny obchodzą:
Logo Niewidzialni.eu (powrót na stronę główną)

ŚWIAT BEZ BARIERRSS

Raport: Wydarzenia roku 2023

22 grudnia 2023
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wspominamy najważniejsze inicjatywy, które przyczyniły się do likwidacji barier architektonicznych w gminach, powiatach i województwach. Jest wiele pozytywnych zmian, ale ten rok – podobnie jak 2022 był trudny dla samorządów, biznesu i przeciętnego Kowalskiego. Inflacja – czyli wyższe ceny za towary i usługi – to najistotniejszy problem, z jakim musi mierzyć się na co dzień wiele polskich gospodarstw domowych.

Raport: Wydarzenia roku 2022

23 grudnia 2022
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, placówki edukacyjne, kulturalne i sportowe. Jest wiele pozytywnych zmian, ale to był kolejny trudny rok dla biznesu. Pandemia COVID-19, wojna w Ukrainie, wzrost cen za towary i usługi – to problemy, z jakimi muszą się mierzyć dzisiaj państwa europejskie.

Raport: Wydarzenia roku 2021

24 grudnia 2021
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, placówki edukacyjne, kulturalne i sportowe. Jest wiele pozytywnych zmian, ale to był kolejny trudny rok dla biznesu. Pandemia COVID-19 spowodowała straty w wielu branżach, m.in. kosmetycznej, fryzjerskiej, transportowej, hotelarskiej oraz gastronomicznej.

Raport: Wydarzenia roku 2020

24 grudnia 2020
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Jest wiele pozytywnych zmian, ale to był trudny rok, szczególnie dla organizatorów imprez sportowych, kulturalnych i wystawienniczych. Pandemia COVID-19 spowodowała również ogromne straty w branży hotelarskiej oraz gastronomicznej.

Raport: Wydarzenia roku 2019

23 grudnia 2019
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz pacjentów placówek opiekuńczych i medycznych.

Raport: Wydarzenia roku 2018

24 grudnia 2018
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport, podsumowujący wydarzenia, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych w Polsce. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje rządowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Raport: Wydarzenia roku 2017

22 grudnia 2017
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia publikujemy raport na temat wydarzeń, które wpłynęły na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych, niewidomych i niesłyszących. Przypominamy, co udało się zrealizować, wskazujemy najważniejsze inicjatywy jakie zostały podjęte przez lokalne samorządy, instytucje państwowe oraz organizacje pożytku publicznego na rzecz osób z niepełnosprawnościami.