Dzisiaj jest 24 Listopada 2017, Piątek, imieniny obchodzą:

SPORT RSS

Gollob spotkał się z dziennikarzami

23 listopada 2017
W Bydgoszczy odbyła się konferencja prasowa z udziałem Tomasza Golloba. Były żużlowiec zakończył pierwszy etap rehabilitacji.

Pływacy walczyli o medale w Tychach

30 października 2017
W Tychach odbył się 10. Ogólnopolski Mityng Pływacki im. Maćka Maika. W rywalizacji udział wzięło 330 zawodników, w tym osoby z różnymi stopniami niepełnosprawności. Dobrze zaprezentowała się sekcja pływacka Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra.

Zagrali w bocci w Drzonkowie

12 października 2017
W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków odbyły się VII Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych w bocci. W zawodach uczestniczyło ponad 70 osób, w tym 50 sportowców niepełnosprawnych.

Polacy wywalczyli dwa medale w Lasko

09 października 2017
W miejscowości Lasko odbyły się Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyli najlepsi zawodnicy zielonogórskiego „Start-u”. Podopieczni trenera Lucjana Błaszczyka wywalczyli w Słowenii dwa medale: złoty i brązowy.

Polacy wywalczyli medale w Osijek

06 października 2017
W miejscowości Osijek rozegrano Puchar Świata Osób Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. W rywalizacji udział wzięło 102 zawodników z 25 państw. Reprezentacja Polski wywalczyła w Chorwacji cztery medale.

Czech Open: Cztery medale dla Polaków

02 października 2017
W Ostravie odbył się Międzynarodowy Klasyfikacyjny Turniej Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym – Czech Open 2017. Reprezentacja Polski w składzie: Tomasz Jakimczuk, Igor Misztal, Piotr Grudzień i Marcin Skrzynecki wywalczyła w Czechach cztery medale.

Bocci: Integracyjny turniej w Nowej Soli

01 października 2017
W Nowej Soli odbyły się IX Integracyjne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Bocci. W zawodach udział wzięło 60 zawodników, reprezentujących 12 lubuskich organizacji i szkół działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Uczestnicy turnieju rywalizowali w trzech grupach startowych.