Dzisiaj jest 29 Listopada 2020, Niedziela, imieniny obchodzą:

SPORT RSS

Tenisiści rywalizowali w Wiśle

20 października 2020
W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Dwa złote medale wywalczyła reprezentacja Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra.

Razem ścigamy się z cukrzycą

15 sierpnia 2020
Team Novo Nordisk, zespół zawodowych kolarzy chorych na cukrzycę typu 1, był gwiazdą konferencji zorganizowanej przez ambasadę Królestwa Danii oraz inicjatorów ogólnopolskiej kampanii „Razem ścigamy się z cukrzycą” z okazji 77. finału Tour de Pologne.

Niedzielne mecze PGEE odwołane!

16 lipca 2020
W związku z faktem, iż jedna z osób z obsługi przebywających w parku maszyn podczas meczu PGG ROW Rybnik – FOGO Unia Leszno rozegranego w ramach 5. rundy PGE Ekstraligi 10 lipca, posiada pozytywny wynik testu COVID-19, PGE Ekstraliga wprowadza przygotowane na taką okoliczność procedury kryzysowe.

Będą pracować w tym samym składzie

04 maja 2020
W czwartek, 30 kwietnia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” w Zielonej Górze. Wybrano władze stowarzyszenia na nową kadencję – 2020-2024. Zarówno skład Zarządu, jak również Komisji Rewizyjnej pozostał taki sam, jak w poprzedniej kadencji.

Pomoc psychologiczna dla żużlowców

01 kwietnia 2020
Julia Chomska oferuje darmową pomoc psychologiczną dla żużlowców i środowiska żużlowego w związku z szerzeniem się pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Kontakt z psychologiem możliwy jest poprzez wiadomości prywatne na popularnych portalach społecznościowych.

Seni Cup 2020 odwołane!

20 marca 2020
Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem 20. edycja Turnieju Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup została odwołana. Organizator rozgrywek – Fundacja Razem Zmieniamy Świat w przesłanym do naszej redakcji komunikacie poinformował, że zdrowie i bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze.

Kalendarium wędkarskie 2020

20 marca 2020
Znamy kalendarium imprez wędkarskich dla osób niepełnosprawnych, które zostaną zorganizowane w roku 2020.