Dzisiaj jest 19 Czerwca 2018, Wtorek, imieniny obchodzą:

SPORT RSS

Ruszył nowy sezon w Polskiej Lidze Bocci

09 czerwca 2018
W Konopiskach koło Częstochowy odbył się turniej „Prometeus Cup”, otwierający nowy sezon zmagań w ramach Polskiej Ligi Bocci. Zawody były jednocześnie pierwszymi eliminacjami do Mistrzostw Polski na których można było zdobyć punkty rankingowe.

Kajakarze rywalizowali w Szeged

02 czerwca 2018
W Szeged na Węgrzech odbył się Puchar Świata Osób Niepełnosprawnych w sprincie kajakowym. Zawodnicy zielonogórskiego „Start-u”, kadry narodowej osób niepełnosprawnych i paraolimpijczycy startowali na dystansie 200 metrów.

Ciężarowcy walczyli w Drzonkowie

18 maja 2018
W Drzonkowie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów. W rywalizacji udział wzięło 158 osób, w tym 111 sportowców niepełnosprawnych z 17 klubów z całej Polski.

Zielonogórzanie wygrali I GP w Wiśle!

09 maja 2018
W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle rozegrano I Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Zrzeszenia sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra.

Wings for Life World Run 2018

30 kwietnia 2018
W niedzielę, 6 maja o godz. 13.00 czasu polskiego, biegacze w 33 krajach i 35 lokalizacjach na całym świecie (w tym w Poznaniu) wystartują w biegu Wings for Life World Run. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany fundacji Wings for Life, Spinal Cord Research Foundation, która finansuje badania nad leczeniem urazów rdzenia kręgowego.

Bocci: Walczyli o Puchar Wiosny

09 kwietnia 2018
W sali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze odbył się Integracyjny Turnieju Bocci „Puchar Wiosny - 2018”. W rywalizacji udział wzięło ponad 70 osób. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach startowych.

Gospodarze wygrywają turniej amatorski

21 marca 2018
W Drzonkowie rozegrano VI Turniej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. W rywalizacji udział wzięło 24 zawodników. Zawody wygrała reprezentacja Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego START Zielona Góra.