Dzisiaj jest 20 Sierpnia 2019, Wtorek, imieniny obchodzą:

SPORT RSS

Szachiści zagrają w Bydgoszczy

20 sierpnia 2019
W dniach od 3 do 6 października w Bydgoszczy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START”.

Bocci bez barier w Konopiskach

19 lipca 2019
W Konopiskach odbył się Międzynarodowy Turniej Bocci „Prometeus Cup 2019”, który był jednocześnie II Turniejem Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w bocci. Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja zielonogórskiego Start-u.

Żeglarstwo bez barier w Giżycku

21 czerwca 2019
W dniach od 24 do 27 czerwca w Giżycku rozegrane zostaną XXV Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością. Organizatorem wydarzenia jest Mazurska Szkoła Żeglarstwa.

Strzelcy rywalizowali w Hanowerze

30 maja 2019
W Hanowerze odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych. Reprezentacja Polski wywalczyła w Niemczech trzy medale zespołowo (dwa razy srebro i brąz) oraz brązowy medal indywidualnie.

Sukcesy polskich tenisistów w Serbii

07 maja 2019
W Kanjiża odbył się międzynarodowy turniej tenisowy „Kanjiża Open 2019”. Reprezentacja Polski wywalczyła w Serbii trzy srebrne medale.

Wywalczyli trzy medale w Wiśle

16 kwietnia 2019
W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Tenisiści zielonogórskiego „Start-u” wywalczyli podczas tego turnieju trzy medale: dwa złote i jeden brązowy.

Pływacy rywalizowali w Bydgoszczy

02 kwietnia 2019
W Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Juniorów w pływaniu. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” Zielona Góra. Podopieczni trenera Franciszka Zienkiewicza wywalczyli trzy medale: dwa srebrne i jeden brązowy.