Dzisiaj jest 7 Lipca 2020, Wtorek, imieniny obchodzą:

SPORT RSS

Będą pracować w tym samym składzie

04 maja 2020
W czwartek, 30 kwietnia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” w Zielonej Górze. Wybrano władze stowarzyszenia na nową kadencję – 2020-2024. Zarówno skład Zarządu, jak również Komisji Rewizyjnej pozostał taki sam, jak w poprzedniej kadencji.

Pomoc psychologiczna dla żużlowców

01 kwietnia 2020
Julia Chomska oferuje darmową pomoc psychologiczną dla żużlowców i środowiska żużlowego w związku z szerzeniem się pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Kontakt z psychologiem możliwy jest poprzez wiadomości prywatne na popularnych portalach społecznościowych.

Seni Cup 2020 odwołane!

20 marca 2020
Z uwagi na sytuację związaną z koronawirusem 20. edycja Turnieju Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup została odwołana. Organizator rozgrywek – Fundacja Razem Zmieniamy Świat w przesłanym do naszej redakcji komunikacie poinformował, że zdrowie i bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze.

Kalendarium wędkarskie 2020

20 marca 2020
Znamy kalendarium imprez wędkarskich dla osób niepełnosprawnych, które zostaną zorganizowane w roku 2020.

Zgłoś drużynę do Seni Cup 2020!

19 marca 2020
Trwają przygotowania do kolejnej, 20. edycji Turnieju Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 11 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Sport bez barier w stolicy Tatr

11 marca 2020
Zakończyła się zakopiańska część X Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych, Zakopane-Bydgoszcz 2020. W stolicy polskich Tatr reprezentanci 15 oddziałów regionalnych Olimpiad Specjalnych z całej Polski rywalizowali o medale w narciarstwie biegowym, zjazdowym oraz dyscyplinie charakterystycznej dla Olimpiad Specjalnych – biegu na rakietach śnieżnych. Sportowcy wracają do domu pełni emocji, wrażeń i dumni ze sportowych osiągnięć. Teraz sportowcy Olimpiad Specjalnych z trzech dyscyplin: hokeja halowego, unihokeja i łyżwiarstwa szybkiego będą oczekiwać na rozpoczęcie drugiej części OZIOS w Bydgoszczy.

Bez barier w Zakopanem i Bydgoszczy

24 lutego 2020
Przed nami największe wydarzenie 2020 roku w Olimpiadach Specjalnych w Polsce: X Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Zakopane – Bydgoszcz 2020! Miasta będą gościć u siebie blisko 500 sportowców z niepełnosprawnością intelektualną, którzy będą rywalizowali w 6 dyscyplinach zimowych. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda.