Dzisiaj jest 21 Stycznia 2020, Wtorek, imieniny obchodzą:

TRANSPORT BEZ BARIER RSS

Powiat chrzanowski kupił nowe busy

21 stycznia 2020
Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lubiążu i Trzebani podróżują nowymi busami. Zakup pojazdów dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych dofinansował Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Powiat starachowicki przekazał busy

11 grudnia 2019
Podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Starachowicach i Domu Pomocy Społecznej w Kałkowie podróżują nowymi busami. Zakup pojazdów dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych dofinansował Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nowy bus dla DPS w Chwałkowie

05 listopada 2019
Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Chwałkowie podróżują nowym busem. Zakup pojazdu, który posiada wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych dofinansował Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nowy bus dla świetlicy „Nadzieja”

08 października 2019
Podopieczni Środowiskowej Świetlicy Samopomocy „Nadzieja” Caritas Diecezji Opolskiej w Raciborzu będą podróżować nowym busem. Pojazd, który posiada wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych został kupiony dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Solarisy bez barier dla Radomia

06 czerwca 2019
Solaris podpisał kolejną umowę na dostawę autobusów elektrycznych na rynku polskim. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu zamówił 10 autobusów Urbino 12 electric wraz z infrastrukturą do ich ładowania. Kontrakt o wartości 26 mln złotych zrealizowany zostanie do połowy czerwca 2020 roku.

Gazowe i elektryczne bez barier w stolicy

02 kwietnia 2019
Już niedługo autobusy gazowe MANy Lion's City wyjadą na warszawskie ulice. Właśnie rozpoczęły się ich testy. W przyszłym roku do floty ekologicznych pojazdów dołączą autobusy elektryczne. Wszystkie będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nowe pociągi bez barier w Wielkopolsce

29 marca 2019
W Poznaniu podpisana została umowa na dostawę 5 sztuk pięcioczłonowych elektrycznych zespołów trakcyjnych Elf2 przeznaczonych dla Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Wszystkie będą wyposażone w defibrylatory i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.