Dzisiaj jest 19 Lutego 2020, Środa, imieniny obchodzą:

REPORTER 24RSS

Festiwal Sztuk Wszelakich bez barier

04 listopada 2019
W listopadzie w Łodzi odbędzie się XXII Festiwal Sztuk Wszelakich Osób Niepełnosprawnych. Prace mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, uczestników Domów Dziennego Pobytu, Warsztatów Terapii Zajęciowej, oraz uczniów Szkół Specjalnych i przedszkoli zostaną zaprezentowane w Domu Kultury ARIADNA.

Możesz! Każdy może!

26 września 2019
18 miast i blisko 90 instytucji kultury, fundacji i organizacji wysyła sygnał #MOŻESZ! Spotkajmy się w dniach 27 września – 6 października na dostępnych spektaklach, koncertach, pokazach filmowych, wystawach, dyskusjach i warsztatach!

Grudziądz zaprasza na OPTAN

01 sierpnia 2019
Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka organizuje XXII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych OPTAN 2019. Impreza odbędzie się w dniach od 5 do 8 września w Grudziądzu. Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia oraz integracja środowiska osób niepełnosprawnych.

Zaczarowane piosenki w Krakowie

10 czerwca 2019
Koncerty z udziałem gwiazd, niepełnosprawnych muzyków i wokalistów, a także wielkie nazwiska i wybitne osobowości polskiego sportu – warto w najbliższy weekend wybrać się na krakowski Rynek Główny. Ruszają Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”!

Suwałki: Przegląd Twórczości Artystycznej

08 maja 2019
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Oddział Okręgowy w Suwałkach organizuje Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Projekt adresowany jest do osób niepełnosprawnych, które każdą wolną chwilę poświęcają tworzeniu prac różnymi technikami.

Singiel wbrew stereotypom

12 marca 2019
Sami, Pilár i 032 – reprezentanci tych zespołów połączyli siły, by nagrać „hymn” koncertu „Góry, lasy i gitary”. Można go będzie wysłuchać już w najbliższy piątek, w Katowicach. – Nasz singiel jest mieszkanką poezji śpiewanej, folk rocka i dobrej zabawy. I taki właśnie będzie cały koncert – zapowiada Anita Sajnóg, wokalistka.

Muzyka bez barier w Bochni

11 marca 2019
W dniach od 4 do 6 czerwca w Bochni odbędzie się 12. Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. Swoje umiejętności wokalne i kabaretowe zaprezentują osoby z różnymi stopniami niepełnosprawności.